Yeni Bir Yıl Ne Getirebilir?

“Yeni Bir Yıl Ne Getirebilir?” üzerine 8 yorum

   1. Kanser tedaviniz için geçmiş olsun dedim, başlığınız için de pes etmememizi vurgulayan yeni yıl temennisi. Bulardan hangisi yazınız ile alakasız Yasemin hanım?

    Beğen

   2. O zaman durum daha vahim. Çünkü cümlelerimde ki zeka oyunlarını anlayacak kadar yaşca benden büyük ve kültürlü biri olduğunuzu düşünüyordum. Tek bir kelimeye bu kadar anlam yüklemeyin lütfen ne demek istediğiniz net anlaşılmıyor. Ve dikkat ederseniz orada ki temennimiz “Birinci çoğul şahıs eki ve gelecek zaman eki” almış yani kendi temennimden bahsediyorum bunu neden üzerinize alınıp offensive bir soru sorup bana bu açıklamaları yapma gereği duyduruyorsunuz anlamış değilim. Hemen çıkıyorum buradan.

    Beğen

   3. Yargı rolünü kime versem diye düşünüyordum. Bu rol sizde iyi duracak. Üstelik konu hakkında çalışmanıza gerek yok. Müthiş, potansiyel var. Ayrıca birine yaşına hatırlatmak, ego sahibiyim demenin başka bir şekli. Yaşını kimsenin sormam. Yüreğinizi olduğu gibi döktüğünüz için de teşekkür ederim. Umarım size bir şey kaldı. Sevgiyle 😊

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s