Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak, Dr. Steven D. Farmer

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak, Dr. Steven D. Farmer

” İyileşme Yolculuğu, kişiler gerçeklerle yüzleştiklerinde başlar.”

Merhaba,

  • Aileniz her jenerasyon aynı denemelerden, aynı sıkıntılardan mı geçiyor?
  • Atalarınızla nasıl iletişim kurabilirsiniz?
  • Kalıtımsal özelliklerinizi ve fiziksel, duygusal Ve zihin sağlığınızı bozan niteliklerinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?
  • Karmik yüklerden arınarak gelecek nesillere nasıl pozitif karma aktarabilirsiniz?

Dr. Steven D.Farmer, lisanslı bir psikoterapist, şaman pratisyeni, ruh şifacısı, uluslararası bir konuşmacı ve rehberdir.

Kitapla buluşmam iyileşme konusunda, teknik olarak neler öğrenebileceğimi araştırırken oldu. Karşılaşma İçin teşekkür ederim.

Sipariş, verdiğim kitap elime ulaşınca ilk sayfalarında karşılaştığım cümle; spiritüel yükselişte, davetin sesini duyan, Mucizeler Kursunu bilen bir ustadan geliyordu.

“İyileştiğim zaman tek başıma iyileşmiş olmam.” Kendinizi iyileştirmeye başladığınızda göreceksiniz ki iyileşme eylemi nesillere uzandığında gibi sizden önceki nesillere de uzanacak.

Hazırsanız kitabın içinden seçtiğim birkaç notu sizinle paylaşmak istiyorum. İyileşme Yolculuğu, kişiler gerçeklerle yüzleştiklerinde başlar.

Karanlık kanunlarınız hakkında hiç düşündünüz mü?

Derinlerdeki güvensizlikleri ortaya çıkartarak sizin potansiyelinizi sınırlandıran EGO’nun gölgede kalan yanıdır. Hayatınızı idare eden bir güç haline gelebilmesi sebebiyle kanun olarak adlandırılır. Karanlık kanunlar atalarınızdan size geçen karmanın sonucudur Ve genellikle, size en yakın olan bir ya da iki atanızın da taşımakta olduğu benzer bir karanlık kanun vardır.

Sizin bilincinizin enerjisi atalarınızın enerjisi ile birbirine dolanmış vaziyettedir ve aynı zamanda hepinizin enerjisi, evrenin her yönüne uzanan enerji hatlarından oluşmuş daha büyük bir bilinç alanının parçasıdır. Bağlantı kurabilmek için öncelikle bu konuya odaklanarak niyet etmeniz ve rahat ama uyanık bir meditasyon durumunda konsantre olmanız gerekir.

Hollister Rand’in söylediği gibi; “ Bu dünyada kendi hayatlarımızda değişiklik yaptığımızda bu değişiklik geçmişteki ve gelecekteki herkesi etkiler.” Bu hayata gelirken beraberimizde, bizim bu dünyadaki, atalarımızsa, göksel boyuttaki gelişimini engelleyebilecek olan bir karma kolleksiyonu ile geliyoruz. Fakat bununla beraber atalarımızla beraber ve doğrudan atalarımızı iyileştirme kapasitesiyle de birlikte doğuyoruz. “

Gecenin ilerleyen saatlerinde gökyüzüne baktık Ve Ülker Yıldız Kümesini elimle işaret etmemi sağlayarak” İnsan bilinci işte oradan geliyor.” dedi. Ayrıca, benim aldığım gibi psikoaktif bitkilerin İnsanların zaten sahip oldukları özdüşümsel algılarını uyardığını Ve bu algıların tohumlarının uzaydan dünyaya geldiğini de anlattı. “

2006 yılında Reiki “Evrensel Şifa” uygulaması ile başladı yolculuğum. Bu teknik Mu kıtasında ilkokul seviyesindeki herkes tarafında uygulanıyordu. DNA’mızla günümüze kadar gelen şifa yöntemi ayrıca ekonomik. Yaşam enerjisini kullanıyoruz.

Başkasına şifa verilmesi konusunda çok dikkatli olunması gerekiyor. Şifa verdiğiniz kişinin karmasını yüklenebilirsiniz. Bazen ruh bir durumu deneyimlemek istiyorsa, ne yapmaya çalışırsanız çalışın olmaz. Yüksek Ben deneyimlemek ister…

Önce tıp yani bilime daha sonra alternatif olana yönelmek sizleri geliştirir.

Ruhuna ulaşan ve uyum sağlayan herkes içsel iyileşmeyi gerçekleştirebilir.

Şifası bol bir gün olsun.

Okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi tekrar hatırlatma amaçlı.

Yazarlar sizi okumaya davet ediyor.

Okuyunuz…

Sevgi’yle

Yasemin Emre

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s