Markalaşan Kadınlar, Catherine Kaputa

Bayanlar, unutmayın hepimiz bir markayız!

Merhaba,

İsyancım adına,  önce kendimin kadın olarak özelliklerini öğrenerek bir adım öne çıkmalı mıyım?

Soruyu düşündükten sonra, zihni okuma durumuna getirip, bir solukta bitirilecek, motivasyonu güçlü, lider olarak nerede olduğumuzu gösteren ve kadın özelliklerimize neler katabileceğimizi anlatan  yol arkadaşı olabilecek bir kitap. 

Catherine Kaputa, Marka strateji uzmanı, konuşmacı ve yazar. Markalaşmada en önemli uygulamalardan birinin ürünler ya da şirketler için olmadığını keşfetti; söz konusu uygulama bireylerin kendi kariyerlerini tanımlayıp ona sahip çıkmaları ve kendi performans başarılarını yaratmaları içindi. İşte bu yüzden Catherine merkezi New York’ta bulunan kişisel markalaşma şirketini kurdu. Ardından gruplara konuşmalar, yöneticilere ve girişimcilere kişisel markalaşma konusunda koçluk yapmaya başladı. 

Okurun bakış açısı; kadın olarak avantajlarımız bu kadar fazlayken duygu kontrollerimizi yapamadığımızdan aslında kendimize yeniliyor olmamız. Yaptığımız her şeyde bu denli iyiken , yaptıklarımıza ve yapabileceklerimize sahip çıkarak olması gereken lider kimliğimizle bir adım öne çıkabilmek. Kitapta konuyla ilgili tüm detayları bulabileceğiniz gibi, hayatınızdaki boşlukları doldurarak, olmanız gereken yere önce zihinsel sonra muhteşem bir sıçramayla gelebileceğinizi düşünüyorum. 

Gelişim için, yaptığınız işte daha iyi olabilmek için okumak şart. 

Bayanlar, unutmayın hepimiz bir markayız. Hikayelerimizle yaşayıp, yaşatıyoruz. Daha iyi hikayeler yazabilmek için, okumak geleceğe iyi gelir. 

Şöhret olmak İçin değil, insan olmak İçin bedeller ödeyelim. Ve gözlerimizi biraz açalım. 

Okuyalım.

Sevgiyle

Yasemin Emre

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s