Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak,Dr. Joe Dispenza

Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak,Dr. Joe Dispenza

Merhaba,

Yeni siz olarak yaşamak!

Okuduğunuzda, kulağa oldukça değişik geliyor. Fakat mümkün olduğunu gördüm. Aklımda onlarca soru ile kitapların kapısını çalarken, kitabevinde bu kitapla karşılaştım.

O zamana kadar yazarı hakkında mevcut bilgim yoktu. Araştırma yapınca, zor bir hastalığın üstesinde gelen, muazzam bir enerjiyle tanıştım.

Onu, muazzam yapan şey neydi?

ilk kez, ödül kazanan What the Bleep We Know? filmiyle kamuoyunun gözüne çarpmıştır. Gösterime 2004 yılında giren bu filmden sonra çalışmaları birkaç temel alanda ilerlemiş, derinleşmiş ve girift bir hal almaya başlamıştır. Bu alanlar nörobilimin ve kuantum fiziğinin son bulguları, sadece hastalıkların iyileştirilmesiyle değil; aynı zamanda bu bilgilerin daha mutlu ve tatminkar bir yaşam için nasıl kullanılabileceğine olan tutku dolu keşiflerle ilgilidir. Dr. Joe’yu sürükleyen bu tutkusu, her birimizin büyük bir potansiyele ve sınırsız yeteneklere sahip olduğuna olan büyük inancıyla oluşmuştur.

Kişisel gelişim, derinliği ve hacmi olan bir okyanus.  İçinde öğrenilmesi gereken çok çok şey vardı.

Gözlemim şu ki bilimin ışığında bizleri geliştirecek her bilgi, alternatif olarak da bizleri neyin iyileştireceğine dair ip uçları veriyor.

Kitaptan aktarmak istediğim notlara gelince.

Daha iyi bir yaşam İçin dua edecek ( ya da niyet edecek) olsaydınız, bu sizin geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi etkiler miydi? 

Kuantum yasası tüm potansiyellerin eşzamanlı var olduklarını söyler. Düşünce ve duygularımız zaman ve yerin ötesinde yaşamın tüm yönlerini etkiler.

Kuantum alanı ne istediğimize karşılık vermez; kim olduğumuza karşılık verir.

Gerçekliğinizi (çevrenizi) etkilemek, bedeninizi iyileştirmek veya gelecekte (zamanda) bir olayı değiştirmek için dış dünyadan tamamen sıyrılmak (hiçlik) beden farkındalığınızı yitirmek (bedensizlik) ve zamanı unutmak (zamansızlık) zorunda olmanız çelişkili , değil mi? Buna karşılık , saf bilinç olmanız gerekecektir. 

Bu noktada değişim sürecinin geldiği hiçlik, işte bu noktadan ivme kazanarak olmak istediğimiz kişiye doğru giderken geçtiğimiz kapılar. Hedef belirlediğiniz şey her ne ise düşüncelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bilimsel bilgilerin paylaşıldığı bir kitap.

Sizler de alışkanlıklarınızı kırıp, iyileşme süreciniz konusunda destek almak istiyorsanız, kitap çok iyi gelecek.

Değişim ve iyileşme sürecinin neler kazandıracağını okuyarak deneyimlenmelisiniz.

Okumayanlara tavsiye, okuyanlara bilgiyi hatırlatmak İçin.

Okuyunuz…

Sevgiyle

Yasemin Emre

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s