Güç ve Kuvvet Kitabından, Dr. David R. Hawkin

Hayatı destekleyen her eylem ya da kararınız, kendinizin ki dahil tüm hayatı destekler. 

Solda kalibrasyon değeri 200’ün üzerinde olan güçlü (pozitif) örüntüleri tanımlayan sıfatlar, sağda ise kalibrasyon değeri 200’ün altında olan zayıf (negatif) örüntüleri tanımlayan tablo. Kendimizi çek edelim, Neredeyiz?

Bu listeyi okuduktan sonra artık siz eski siz olamazsınız. Birbirine zıt bu sıfatların arasındaki farklara aşinalaşmak bile kişinin içsel gücünü artırmaya başlar. Bu ayrımlar aklımızda iken daha önce hiç fark etmediğimiz şeylere dikkat etmeye başlarız. Bu keşifler meydana gelir çünkü okuyucunun de keşfedeceği gibi evren gücü kayırmaktadır. 

Evrendeki her şey tüm zamanlar boyunca kalıcı olacak belli bir dalga 🌊 boyuna sahip bir enerji örüntüsü salar ve bu da nasıl yapılacağını bilenler tarafından okunur. 

Takip edeceğimiz yolları bir bir seçerken evren nefesini tutar çünkü hayatın özü olan evren son derece bilinçlidir. Her davranış, düşünce ve tercih daimi mozaiğe bir parça ekler; kararlarımız bilinç evreninde dalgalanarak herkesin hayatını etkiler. 

Evrendeki her şey birbirine bağlıdır. 

Hiç bir sır yoktur, hiçbir şey saklı değildir. Ruhlarımız herkesin görebilmesi için çıplaktır. Herkesin hayatı evrene karşı  sorumludur.

Sevgi’yle 

Yasemin Emre

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s