21 Günce Bilinç Formatlama

IMG_6348

Gözlerinizi kapatın ve bugün yaptığınız 10 olumlu şeyi seçin. 

Merhaba,

21 Günde Bilinç Formatlama , yirmi bir gün ve geceyi en yüksek potansiyelinize ulaşmanız adına size hem irade ve arzuyla güçlendiren sonsuz kuvvetle hem de ruhunuzla derin ve yakın bir ilişki kurmaya yönlendirir. Bu geçmişteki kalıntıları temizlemek, yaşadığınız ana dair dürüst olmak ve hayallerinizin de ötesinde bir gelecek hayal etmek için önemli bir süreçtir. Bu süreç, spiritüel canlanma, duygusal dönüşüm ve derinlerde saklı anacınızla yeniden bağlantı kurma İçin bir yaklaşım sunar. Artık size fayda sağlamayan tüm inanç ve varsayımlardan kurtulmanız İçin sizi desteklemek üzere tasarlanan bu temizlik, kendinizle, başkalarıyla ve şu anki haliyle yaşamınızla barıştığınızda ortaya çıkan, akla hayale sığabilecek en büyük Sevgi’yle derin ve engin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

Kutsal doğanızı ortaya çıkarmak İçin hayat size sayısız fırsat sunacaktır. Genellikle, bunlar şiddetli sıkıntılar yaşadığınız zamanlarda ortaya çıkar. Böyle zamanlarda , içsel dünyanızı keşfetmek ve gerçek benliğinizle, karanlığınız kadar ışığınızla, kayıplarınız kadar kazançlarınızla, hüsranlarınız kadar sevinçlerinizle tanışma sürecini başlatmak İçin gereken fırsatı yakalarsınız. Istırabınız,üzerinde düşünüldüğünde ve kabul gördüğünde , spiritüel yönlendiriciniz olur, yeni başlangıçlara ilham verir ve sizi duygusal özgürlüğe , ruhunuzun bağımsızlığına götürür. Ancak bu armağanı elde etmek için bir krizi ve şiddetle bir acıyı beklemek zorunda değilsiniz. Bu nüfuz edilmesi imkansız gibi görünen duvarı aşmanın başka bir yolu daha vardır. Bilinç Formatlama, belki de yıllardır kaçtığınız duygu ve tecrübeleri sindirmenize yardımcı olacak. Temizliğin her günü, hayatınız İçin mümkün olan şeyin büyüklüğünü ve yüceliğini ortaya çıkararak sizi gerçek benliğinizin enginliğine çağırmak üzere tasarlandı. EGO’nun kontrolüyle yaşanan bir hayattan kopmanız işte bu yüzden şarttır; ancak bu şekilde bilincinizi yeniden düzenleyebilir, ruha odaklanan, kalpten güç alan bir hayat sürdürebilirsiniz. 

Sizden ricam dış dünyadan kopmanız ve en derin seviyelerde iç dünyanızla buluşmanız, içsel yolculuğunuza yirmi bir gün hayatınızın sadece yirmi bir gününü adamanızdır.

Uzun bir zaman önde okuduğum Debbie Ford’un kitabı, bilgisayar kullanımına götürdü. Onca program yüklediğimiz bilgisayar , bir gün işlevini yitirir. Ne yaptığımızı, düşünmeyiz. Nasıl bozuldu deriz. Oysa her bilgisayarın temel programları vardır. Üzerine gereken programlar eklenir. Ve bilgisayarınızın kapasitesini bilmeniz gerekir. Gerekli temizlikler yapıldıktan sonra, kasmadan Harika çalıştığı gibi ömrüde uzar.

Bizlerin de bilinç Formatlaması aynı bu şekilde.

Işık ve Sevgi’yle

Yasemin Emre

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: